top of page
basen

Czy mogę odwołać zajęcia ?

Możesz odwołać zajęcia 2 razy w miesiącu na każdy 1 termin zajęć tygodniowo. Odwołanie trzeba zgłosić w systemie ActiveNow ! Odwołane zajęcia można odrobić w ciągu 45 dni jednak nie dłużej niż do ostatniego dnia roku szkolnego wyznaczonego przez MEN.

Chcę odwołać zajęcia. Ile czasu wcześniej muszę to zrobić ?

Zajęcia odbywające się popołudniami należy odwołać najpóźniej 6h przed godziną ich rozpoczęcia. Lekcje w godzinach 6:00-10:00 należy odwołać najpóźniej do godziny 19:00 dnia poprzedzającego zajęcia. Lekcje odwołane po tym terminie będą uznane za odbyte.

Kiedy mogę odrobić zajęcia ?

Zajęcia odrabiamy w ciągu 45 dni od daty ich odwołania, ale nie dłużej niż do ostatniego dnia roku szkolnego MEN. Zajęcia grupowe można odrobić na zajęciach indywidualnych, a indywidualne na grupowych. Proszę pamiętać jednak, że nie zmienia to ceny zajęć, a w przypadku odrabiania za zajęciach indywidualnych niezbędny będzie zakup bilety wstępu na pływalnie.

Jak zapisać się na odrabianie zajęć ?

Na odrabianie zajęć najlepiej zapisać się poprzez system ActiveNow, do którego każdy otrzymuje dostęp po zapisie na zajęcia. 
Jeśli masz problem ze znalezieniem terminu zadzwoń lub napisz do nas maila. Pamiętaj, że warto szukać terminów od razu po odwołaniu zajęć ! Termin 45 dni jest nieprzekraczalny.

Czy mogę wykorzystać moją kartę medicover/multisport ?

Tak. Na naszych obiektach honorowane są karty Multisport. i Medicover

Kiedy i jak mam zapłacić za zajęcia?

Zajęcia jednorazowe należy opłacić przed zajęciami. Lekcje ze stałą rezerwacją należy opłacić do 10 dnia miesiąca, w którym odbywają się zajęcia. Przyjmujemy płatności na konto, online w systemie Active Now i gotówką.

System pokazuje, że nie mogę odwołać zajęć. Dlaczego ?

Niestety system ActiveNow ma pewne ograniczenia. Jeśli nie przekroczyłeś/łaś dopuszczalnej liczby odwołań to się nie martw - poprawimy to ręcznie na Twoim koncie. Pamiętaj jednak, że nawet w tej sytuacji musisz zaznaczyć nieobecność żebyśmy widzieli datę i godzinę zgłoszenia !

Czy muszę kupować bilet wstępu na pływalnię ?

Osoby uczestniczące w zajęciach indywidualnych i w parach muszą kupić bilet wstępu oddzielnie w kasie pływalni. 

Zajęcia w mini grupach i grupowe mają wliczone wejście na pływalnię w cenie lekcji.

Jak zarezerwować zajęcia ?

Na zajęcia najlepiej zapisać się poprzez formularz zapisów  dostępny w głównym menu lub w swoim koncie ActiveNow. Jesteśmy również dostępni pod telefonem i emailem podanymi na naszej stronie.

Ile kosztuje bilet wstępu na pływalnię ?

Na pływalni Szuwarek normlany bilet wstępu kosztuje 17 zł/60 min. Bilet ulgowy to koszt 12 zł/60min w strefie płatnej. Na pływalni Wodnik jest to odpowiednio 19 zł i 14 zł. Cena biletu będzie niższa po okazaniu Karty Warszawiaka.

Co muszę zabrać na zajęcia ?

Koniecznie musisz mieć kostium kąpielowy, czepek i okularki do pływania, to podstawa. Przydadzą się również klapki, w których musisz poruszać się w części "czystej" pływalni i ręcznik do wytarcia się po zajęciach.

Czy mogę wejść do szatni pomóc dziecku ?

Tak. Opiekun może wejść z dzieckiem do szatni i pomóc w przebraniu się. W tym celu należy pobrać z kasy pływalni bezpłatny pasek (20min) , który umożliwi wejście przez bramki.

bottom of page